IDTTL Player Results...
Home Premier Division 1 Division 2
Player Results: Terry Butler
Terry Butler |
---|
ISC D 2-8 Rosary Yellow |
— beat Tony Heath |
— beat Bob Jennings |
— lost to David Aldous |
ISC D 9-1 Hadleigh Owls |
— beat Rupert Pyett |
— beat Doug Newton |
— beat Denise Thompson |
Britannia Wrens 6-4 ISC D |
— beat Mike Stewart |
— beat Edgar Nightingale |
— lost to Antonio Beckles |
ISC D 6-4 Manor Club B |
— lost to Martin Williams |
— beat Michael Williams |
— lost to Kevin Cordell |
Rosary Yellow 10-0 ISC D |
— lost to Tony Heath |
— lost to David Aldous |
— lost to Bob Jennings |
ISC D 4-6 BT Defiants |
— lost to Yang Li |
— lost to Ed Broom |
— beat Andy Cassy |
BT Bright Stars 4-6 ISC D |
— beat Natalie Wills |
— lost to Warren Beeson |
— beat Nigel Page |
ISC D 7-3 Britannia Avocets |
— beat James Harris |
— lost to Daniel Shelley |
Britannia Cormorants 3-7 ISC D |
— beat Alex King |
— lost to Brian Blagden |
— beat James Armour |
Kingsfleet 5-5 ISC D |
— beat John Pieraccini |
— lost to Stephen Olden |
— beat Frank Atkinson |
ISC D 8-2 Pickwicks Stowmarket |
— beat Mark Beaumont |
— beat Alan Emsden |
— beat Mike Chenery |
Hadleigh Owls 1-9 ISC D |
— beat Christine Jones |
— beat Ken Rodwell |
— beat Denise Thompson |
ISC D 6-4 Britannia Wrens |
— beat Mike Stewart |
— beat Edgar Nightingale |
— beat Antonio Beckles |
Manor Club B 7-3 ISC D |
— lost to Kevin Cordell |
— beat Michael Williams |
— beat Winsley Williams |
BT Defiants 7-3 ISC D |
— lost to Ed Broom |
— lost to Yang Li |
— beat Steve Willett |
ISC D 3-7 BT Bright Stars |
— beat Nigel Page |
— beat Natalie Wills |
— lost to Warren Beeson |
Britannia Avocets 5-5 ISC D |
— beat James Harris |
— beat Daniel Shelley |
ISC D 8-2 Britannia Cormorants |
— beat Alex King |
— beat Brian Blagden |
— beat James Armour |
Felixstowe Triers B 1-9 ISC D |
— beat Chris Pulham |
— beat Vinod Raithatha |
— beat Alison Simons |
Pickwicks Stowmarket 5-5 ISC D |
— beat Ivan Emsden |
— lost to Mike Chenery |
— lost to Mark Beaumont |