IDTTL Player Results...
Home Division 1 Division 2 Division 3
Player Results: Adam Baker
Adam Baker |
---|
Claydon B 4-6 Britannia Ravens |
— lost to Wayne Shaw |
— beat Sonja Talbot |
— beat Sean Gridley |
Claydon B 4-6 ISC Flamingos |
— lost to James Skilleter |
— beat Daniel Taylor |
— beat Alice Flatman |
Britannia Eagles 6-4 Claydon B |
— lost to Joseph Fortnum-Adams |
— beat Antonio Beckles |
— beat Robert Wood |
Claydon B 1-9 Woodbridge A |
— lost to Alex Attew |
— lost to Trevor Lloyd |
— lost to Andy Dosher |
Claydon B 3-7 Trimley A |
— beat Adam Cuthbert |
— lost to Charles Fulcher |
— lost to Gracie Edwards |
St Margarets Aces 7-3 Claydon B |
— beat Richard Goodhand |
— beat Krzysztof Szemro |
— lost to Paul Broxton |
ISC Flamingos 6-4 Claydon B |
— lost to James Skilleter |
— beat Clair Westlake |
— beat James Maidstone |
Claydon B 5-5 Britannia Swifts |
— beat Alexander Gosling |
— lost to Tarun Vignesh |
— beat Martin Tomes |
Britannia Ravens 6-4 Claydon B |
— lost to Wayne Shaw |
— beat Sean Gridley |
— beat Sonja Talbot |
Claydon B 4-6 Britannia Eagles |
— lost to Glenn Johnston |
— lost to Antonio Beckles |
— beat Robert Wood |
Woodbridge A 6-4 Claydon B |
— lost to Andy Dosher |
— lost to Alex Attew |
— beat Zhen Lu |
Trimley A 6-4 Claydon B |
— lost to Andy Warner |
— lost to Nigel Hodder |
— beat Adam Cuthbert |
Claydon B 3-7 Trimley A |
— lost to Andy Warner |
— lost to Nigel Hodder |
— lost to Charles Fulcher |
Claydon B 3-7 St Margarets Aces |
— lost to Richard Hutchinson |
— lost to Richard Goodhand |
— beat Krzysztof Szemro |
Britannia Swifts 3-7 Claydon B |
— beat Tarun Vignesh |
— lost to Alexander Gosling |
— lost to Tomasz Zapala |
Britannia Ravens 3-7 Claydon B |
— beat Alexander Graham |
— beat Sean Gridley |
— beat Sonja Talbot |
Britannia Eagles 4-6 Claydon B |
— beat Antonio Beckles |
— lost to Glenn Johnston |
— beat Robert Wood |
St Margarets Aces 6-4 Claydon B |
— lost to Richard Hutchinson |
— beat Richard Goodhand |
— beat Michael Wright |