IDTTL Player Results...
Home Division 1 Division 2 Division 3
Player Results: Gavin Bloomfield
Gavin Bloomfield |
---|
St Margarets A 8-2 Britannia Bald Eagles |
— beat Jamie Webb |
— lost to Nigel Hodder |
— beat Dave Halliday |
Britannia Flamingos 6-4 St Margarets A |
— beat Andrew Mann |
— lost to Aimee Sparkes |
— lost to Paul Broxton |
BT Wulfs 1-9 St Margarets A |
— beat Elliot Branton |
— beat Trevor Read |
— beat Martin Spott |
St Margarets A 3-7 Rosary Red |
— beat Andrew Dosher |
— lost to Andrew Warner |
— beat James Denyer |
Phoenix Vipers 0-10 St Margarets A |
— beat Barry Thain |
— beat Phil Pennell |
Capel A 4-6 St Margarets A |
— beat John Mills |
— lost to Kieron Hills |
— lost to David Cole |
St Margarets A 2-8 Britannia Falcons |
— lost to Ryan Collins |
— beat Paul Speakman |
— lost to Kit Lo |
Claydon B 2-8 St Margarets A |
— beat Mick Ashton |
— beat Adam Baker |
— beat Matthew Clarke |
Phoenix Cobras 5-5 St Margarets A |
— lost to Jimmy Farrow |
— lost to Richard Goodhand |
— lost to Greg Green |
St Margarets A 8-2 Wherstead Asteroids |
— beat Andy Holmes |
— lost to Rui Campos |
— beat Ashley Phillips |
Britannia Bald Eagles 3-7 St Margarets A |
— lost to Simon Ball |
— beat Nigel Hodder |
— lost to Jamie Webb |
St Margarets A 4-6 Britannia Flamingos |
— beat Paul Broxton |
— beat Aimee Sparkes |
— lost to Steve Joslin |
Rosary Red 5-5 St Margarets A |
— lost to Andrew Dosher |
— beat Gary Young |
— lost to Gary Cattermole |
St Margarets A 7-3 BT Wulfs |
— beat Elliot Branton |
— beat Trevor Read |
— beat Steve Branton |
St Margarets A 7-3 Phoenix Vipers |
— beat Barry Thain |
— beat Phil Pennell |
Britannia Ravens 4-6 St Margarets A |
— lost to Colin Bennett |
— beat Sean Gridley |
— beat Sonja Talbot |
Wherstead Asteroids 4-6 St Margarets A |
— lost to Rui Campos |
— beat Paul Davison |
— beat Ashley Phillips |
St Margarets A 8-2 Capel A |
— beat John Mills |
— beat Kelvin Larking |
— lost to David Cole |
Britannia Falcons 7-3 St Margarets A |
— lost to Ryan Collins |
— lost to Kit Lo |
— beat Paul Speakman |
St Margarets A 6-4 Claydon B |
— lost to Matthew Clarke |
— lost to Carl Ashton |
— beat Adam Baker |
St Margarets A 5-5 Phoenix Cobras |
— lost to Jimmy Farrow |
— lost to Richard Goodhand |
— beat John Leith |