IDTTL Player Results...
Home Premier Division 2 Division 3
Player Results: Robert Bozier
Robert Bozier |
---|
Britannia Ravens 8-2 Trimley B |
— lost to Colin Bennett |
— beat Sean Gridley |
— beat William Hall |
Trimley B 10-0 Rosary Yellow |
— beat Tony Heath |
— beat Bob Jennings |
— beat Clive Wakeman |
Trimley B 5-5 Helmingham Hornets |
— beat David Gaught |
— beat Lawrence Cobbold |
— beat Paul Newson |
Trimley B 10-0 Hadleigh A |
— beat Mike Emmerson |
— beat Steve Holland |
— beat Peter Wright |
Trimley B 6-4 BT Ansons |
— beat Barry Stuckey |
— beat Dave Fiddeman |
— beat Jack Perkins |
BT Hurricanes 3-7 Trimley B |
— beat Graham Whight |
— beat Graham Goodwin |
— beat Adrian Studd |
Trimley B 8-2 Manor Club A |
— beat Michael Ranson |
— beat Des Hindle |
— beat Paul Mitchell |
Britannia Bald Eagles 6-4 Trimley B |
— lost to John Tallent |
— beat Jamie Webb |
— beat Simon Ball |
Trimley B 7-3 Wherstead Comets |
— beat Martyn Ward |
— beat Melvin Ramsey |
Trimley B 8-2 Capel B |
— beat Matt Web |
— beat James Maidstone |
— beat Ben Maidstone |
ISC A 2-8 Trimley B |
— beat Steve Molyneaux |
— beat Barry Burns |
— beat Keith Potter |
St Margarets C 3-7 Trimley B |
— beat Paul Cannon |
— beat Derek Bloomfield |
— beat Martin Taylor |
Rosary Yellow 3-7 Trimley B |
— beat David Aldous |
— beat Bob Jennings |
— beat Tony Heath |
Helmingham Hornets 5-5 Trimley B |
— beat David Gaught |
— beat Paul Newson |
— beat Lawrence Cobbold |
Trimley B 3-7 Britannia Ravens |
— lost to Colin Bennett |
— beat Sean Gridley |
— beat Sonja Talbot |
Hadleigh A 3-7 Trimley B |
— beat Mike Emmerson |
— beat Peter Wright |
— beat Graham Mortimer |
BT Ansons 2-8 Trimley B |
— beat Jim Royle |
— beat Jack Perkins |
— beat Barry Stuckey |
Trimley B 5-5 BT Hurricanes |
— beat Graham Goodwin |
— beat Adrian Studd |
— beat Yang Li |
Manor Club A 1-9 Trimley B |
— beat Des Hindle |
— beat Rosemary Curtis |
— beat Michael Ranson |
Wherstead Comets 4-6 Trimley B |
— beat Melvin Ramsey |
— beat Richard Haggar |
— beat Scott Day |
Trimley B 9-1 ISC A |
— beat Keith Potter |
— beat Barry Burns |
— beat Steve Molyneaux |
Trimley B 6-4 Britannia Bald Eagles |
— beat Ray Zhu |
— beat Dave Halliday |
Capel B 1-9 Trimley B |
— beat James Maidstone |
— beat Matt Web |
— beat Ben Maidstone |
Trimley B 6-4 St Margarets C |
— beat Paul Cannon |
— beat Derek Bloomfield |
— beat Martin Taylor |