IDTTL Player Results...
Home Premier Division 1 Division 2
Player Results: Mike Chenery
Mike Chenery |
---|
Manor Club B 5-5 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Martin Williams |
— lost to Kevin Cordell |
— beat Winsley Williams |
Pickwicks Stowmarket 6-4 Kingsfleet |
— beat John Pieraccini |
— lost to Stephen Olden |
— beat Leslie Jones |
Pickwicks Stowmarket 5-5 Britannia Wrens |
— beat Mike Stewart |
— lost to Antonio Beckles |
— beat Edgar Nightingale |
Pickwicks Stowmarket 1-9 Rosary Yellow |
— lost to Tony Heath |
— beat Clive Wakeman |
— lost to David Aldous |
BT Defiants 10-0 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Ed Broom |
— lost to Yang Li |
— lost to Steve Willett |
Pickwicks Stowmarket 3-7 BT Bright Stars |
— beat Natalie Wills |
— lost to Nigel Page |
— lost to Warren Beeson |
Pickwicks Stowmarket 8-2 Britannia Cormorants |
— beat Alex King |
— beat Brian Blagden |
Pickwicks Stowmarket 7-3 Hadleigh Owls |
— beat Rupert Pyett |
— beat Christine Jones |
— beat Denise Thompson |
ISC D 8-2 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Terry Butler |
— lost to Rob Butler |
— beat Geoff Crank |
Pickwicks Stowmarket 2-8 Manor Club B |
— lost to Martin Williams |
— lost to Kevin Cordell |
— lost to Michael Williams |
Rosary Yellow 6-4 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Tony Heath |
— lost to David Aldous |
— beat Clive Wakeman |
Pickwicks Stowmarket 3-7 BT Defiants |
— beat Kevin Cockerill |
— lost to Andy Cassy |
— beat Steve Willett |
BT Bright Stars 7-3 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Nigel Page |
— lost to Warren Beeson |
— lost to Natalie Wills |
Britannia Cormorants 3-7 Pickwicks Stowmarket |
— beat James Armour |
— beat Thomas Ellingham |
— beat Brian Blagden |
Pickwicks Stowmarket 5-5 Felixstowe Triers B |
— lost to Conrad Simons |
— beat Chris Pulham |
— beat Vinod Raithatha |
Kingsfleet 4-6 Pickwicks Stowmarket |
— beat John Pieraccini |
— beat Leslie Jones |
— lost to Frank Atkinson |
Hadleigh Owls 5-5 Pickwicks Stowmarket |
— beat Denise Thompson |
— lost to Rupert Pyett |
— beat Jane Baldry |
Pickwicks Stowmarket 5-5 ISC D |
— beat Terry Butler |
— lost to Rob Butler |
— beat Geoff Crank |