IDTTL Player Results...
Home Premier Division 1 Division 2
Player Results: Mike Stewart
Mike Stewart |
---|
Manor Club B 7-3 Britannia Wrens |
— lost to Martin Williams |
— lost to Kevin Cordell |
— lost to Winsley Williams |
Britannia Wrens 8-2 Britannia Cormorants |
— beat Alex King |
— lost to Thomas Ellingham |
— lost to James Armour |
Pickwicks Stowmarket 5-5 Britannia Wrens |
— beat Ivan Emsden |
— lost to Mark Beaumont |
— lost to Mike Chenery |
Britannia Wrens 6-4 ISC D |
— lost to Terry Butler |
— lost to Bernard Chaplin |
— lost to Rob Butler |
Britannia Wrens 6-4 Hadleigh Owls |
— lost to Rupert Pyett |
— lost to Christine Jones |
— lost to Denise Thompson |
Britannia Wrens 4-6 Rosary Yellow |
— lost to Clive Wakeman |
— lost to Tony Heath |
— lost to David Aldous |
BT Defiants 8-2 Britannia Wrens |
— lost to Ed Broom |
— lost to Yang Li |
— lost to Kevin Cockerill |
Britannia Wrens 5-5 BT Bright Stars |
— lost to Natalie Wills |
— lost to Nigel Page |
— beat Hannah Page |
Britannia Avocets 4-6 Britannia Wrens |
— lost to James Harris |
— lost to Daniel Shelley |
Felixstowe Triers B 6-4 Britannia Wrens |
— lost to Conrad Simons |
— lost to Alison Simons |
— beat Chris Pulham |
Britannia Wrens 5-5 Kingsfleet |
— lost to Leslie Jones |
— lost to Stephen Olden |
— lost to Frank Atkinson |
Britannia Wrens 3-7 BT Defiants |
— lost to Ed Broom |
— lost to Yang Li |
— beat Andy Cassy |
Britannia Wrens 7-3 Pickwicks Stowmarket |
— lost to Alan Emsden |
— beat Ivan Emsden |
— lost to Mark Beaumont |
ISC D 6-4 Britannia Wrens |
— lost to Rob Butler |
— lost to Terry Butler |
— lost to Geoff Crank |
Hadleigh Owls 5-5 Britannia Wrens |
— lost to Denise Thompson |
— lost to Rupert Pyett |
— lost to Christine Jones |
Britannia Wrens 1-9 Manor Club B |
— lost to Winsley Williams |
— lost to Martin Williams |
— lost to Kevin Cordell |
Rosary Yellow 8-2 Britannia Wrens |
— lost to Tony Heath |
— lost to David Aldous |
— lost to Bob Jennings |
BT Bright Stars 6-4 Britannia Wrens |
— beat Hannah Page |
— lost to Warren Beeson |
— lost to Nigel Page |
Britannia Wrens 6-4 Britannia Avocets |
— lost to Daniel Shelley |
— beat George Earle |
Britannia Cormorants 7-3 Britannia Wrens |
— lost to James Armour |
— beat Thomas Ellingham |
— lost to Brian Blagden |
Britannia Wrens 5-5 Felixstowe Triers B |
— lost to Conrad Simons |
— beat Vinod Raithatha |
— lost to Alison Simons |
Kingsfleet 7-3 Britannia Wrens |
— lost to John Pieraccini |
— lost to Leslie Jones |
— lost to Frank Atkinson |